Witaj! Jestem Jolanta Górniak.

Od 2009 roku pasjonuję się rozwojem osobistym. Moja artystyczna dusza i głęboka misja skłaniają mnie do pomagania i wspierania innych.

Przez własne doświadczenia zrozumiałam, że rozwój osobisty pomaga nam pokonywać bariery i poszerzać strefę naszego komfortu. Daje nam pewność siebie i spokój, co z kolei daje nam odwagę do kreowania naszego własnego życia.

Dlatego pragnę, aby inne kobiety również uwierzyły w swoje możliwości.

Opowiem Ci teraz pewną inspirującą historię:

Dawno, dawno temu, 16 kwietnia 1976 roku, przyszła na świat mała dziewczynka o kędzierzawych, ciemnych lokach. Od pierwszych dni życia była pełna ciekawości, badając każdy detal, który przyciągał jej uwagę. Kiedy zaczęła stawiać pierwsze kroki, odważnie podążała do przodu. Wokół niej mówiono takie słowa jak „wszędobylska”, „odważna”, „wiecznie uśmiechnięta”, „pogodynka”, „sprężynka”, „społecznik”. Dlaczego? Ponieważ miała w sobie ogromną chęć życia, czerpała radość ze wszystkiego, co posiadała i zawsze była gotowa dzielić się i pomagać innym.

Z każdym rokiem rozwijała swoje zainteresowania, talenty i pasje. Żyła bez ograniczeń, pełna wiary w siebie i w innych. Jej uśmiech niemal nigdy nie znikał z twarzy. Była dumna z siebie, niezależnie od tego, co inni mówili. Zawsze powtarzała: „Ci, którzy mnie znają, wiedzą, kim jestem i co robię, to mi wystarczy”. Akceptowała siebie taką, jaka była, i szanowała zdanie innych. Przyjęła zasadę: „Ty jesteś ok, ja jestem ok”.

Przez lata wiele się wydarzyło… Bliscy ludzie zaczęli być krytyczni wobec niej, narzucali swoje wymagania i plany na jej życie. W domu było czasem dramatycznie. Sytuacja wydawała się beznadziejna. Pomimo przeciwności losu, dziewczynka wierzyła, że wszystko będzie dobrze, że poradzi sobie. Mimo chwil załamania i braku chęci do życia, miała nadzieję, że wiele rzeczy może się zmienić na lepsze.

W odpowiednim momencie pojawiła się Pani Krystyna, która zauważyła zmianę w rozwijającej się dziewczynce. Dostrzegła smutek i desperację w jej oczach, które wołały o pomoc. Zaprosiła ją do siebie i powiedziała: „Jesteś silna, dasz radę. Wierzę w Ciebie i w to, że sobie poradzisz”.

Te słowa dodane skrzydeł dziewczynce, która od nowa uwierzyła w siebie i w moc swoich możliwości.

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że ta dziewczynka to ja, Jolanta Górniak, we własnej osobie. Teraz, siedząc z Tobą tutaj, mam 46 lat, dokładnie skończyłam je w kwietniu 2022 roku.

Analizując siebie i swoje życie, dochodzę do wniosku, że myślenie o sobie pozytywnie ma ogromną moc. Jeśli będziesz myśleć o śmiałości, odwadze i pewności siebie, stanie się to twoją rzeczywistością. Nawykowe myślenie pozytywnie kształtuje charakter i osobowość.

Moje przesłanie dla Ciebie jest proste: Wszystko, czego dokonujesz, zawdzięczasz sobie.

Moje osobiste Credo:
„Kreuj swoje szczęście i kieruj energię na właściwe tory. Toruj tworząc sztukę z życia.”

Poznaj moją autoską metodę “CreaTor”

Nazwa CreaTor powstała w roku 2015. Dokładnie po 15 latach, odkąd zaczęłam zbierać własne doświadczenia i szlifować swoje umiejętności w zakresie efektywnego planowania. Wtedy poczułam, że mogę pomagać w tym innym.

”Crea” znaczy ”kreuj swój dzień, tydzień i miesiąc”, czyli miej wizję tego, co chcesz osiągnąć. ”Tor” znaczy ”toruj”, czyli spisuj, notuj i sprawdzaj to co zaplanowałaś.

Każdego dnia jesteś istotą twórczą, która stale kreuje siebie i swoje życie. A wszystko zaczyna się od wewnątrz – czyli od myśli, wewnętrznego dialogu i od tego co jest w sercu.

Trening Biofeedback , dolny śląsk

Chcesz poznać moją metodę lepiej?
Zapisz się na bezpłatną 30-minutową konsultację:

Moje kwalifikacje trenerskie

Akademia Trenerów Mentalnych Jakub B. Bączek / certyfikat trener mentalny

Przygotowanie do pracy w charakterze trenera mentalnego, praca z grupą i indywidualna – dzieci i dorośli. Tworzenie warsztatów i prowadzenie (pewność siebie, praca ze stresem, determinacja, wiara w siebie, silna wola, praca z porażką, itp.)

HPM Medical / certyfikat trener Easy Biofeedback I stopnia

Przygotowanie do pracy w charakterze trenera Easy Biofeedback, praca indywidualna – dzieci i dorośli. Trenig w zakresie pracy z mózgiem, do podnoszenia jego wydajności, pracy z emocjami itp. (pewność siebie, praca ze stresem, determinacja, wiara w siebie, silna wola, koncentracja, lepszy sen, uważność, relaksacja i wile wiecej).

Petra Consulting Sylwia Petryna / cetryfikat trener VCC

Przygotowanie do pracy w charakterze trenera, doskonalenie umiejętności psychospołecznych – zarządzanie procesem grupowym i zarządzanie sobą w przebiegu procesu grupowego.

Petra Consulting Sylwia Petryna / certyfikat coach VCC

Przygotowanie do pracy w charakterze trenera, doskonalenie umiejętności psychospołecznych – zarządzanie procesem grupowym i zarządzanie sobą w przebiegu procesu grupowego.

Przekształć swoje przeznaczenie - mistrzowski kurs dr Joe Dispenza

Moc zmiany w każdym aspekcie Twojego życia, od poziomu komórkowego po cały plan życia. Zostań kreatorem swojej rzeczywistości i zacznij już teraz realizować swoje marzenia.

Formuła - mistrzowski kurs dr Joe Dispenza

Jak kreować życie, ciało, zdrowie, a nawet cały świat swoich marzeń! Czyli w jaki sposób zachodzi osobista przemiana by odkryć ścieżki do tworzenia nowej rzeczywistości.

Kod Emocji - kurs dr Bradley Nelson

Kurs uzdrawiania energii z technikami Kodu Emocji. Czyli jak przezwyciężyć zaburzenia emocjonalne i negatywne myślenie, aby wejść w przepływ obfitości. Techniki Kodu Emocji, które pomogą usunąć dolegliwości i blokady emocjonalne.  Jak zamanifestować zdrowie, witalność i obfitość we wszystkich obszarach życia.

Moje osobiste doświadczenie oraz dodatkowo zdobyta wiedza od:

dr Davida Hawkinsa, dr Joseph Murphy, dr Robert Emmons, dr Sonia Lyubomirsky, dr  Joe Vitale, dr Franckh Pierre i inni.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Wykładowca

PARTNERZY

mental-power
lider-era-nowych-kobiet-dolnośląskie
Klub treningu mentalnego polska
trening-coaching-mentor
trening
trening mentalny