Polityka zwrotów

Nasza polityka zwrotów i zwrotów obowiązuje przez 30 dni. Jeśli od zakupu minęło 30 dni, nie możemy zaoferować pełnego zwrotu pieniędzy ani wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, Twój przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być także w oryginalnym opakowaniu.

Kilka rodzajów towarów jest zwolnionych ze zwrotu. 

Dodatkowe elementy bezzwrotne:

  • Karty podarunkowe
  • E-booki do pobrania

Aby sfinalizować zwrot, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu.

Prosimy nie odsyłać zakupionego produktu do producenta.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawany jest jedynie częściowy zwrot kosztów:

  • Każdy przedmiot, który nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzony lub brakuje mu części z przyczyn niezależnych od naszego błędu.
  • Każdy przedmiot, który zostanie zwrócony w terminie dłuższym niż 30 dni od daty dostawy

Zwroty pieniędzy

Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu pieniędzy.

Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.

Spóźnione lub brakujące zwroty pieniędzy

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.

Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej. Oficjalne zaksięgowanie zwrotu może zająć trochę czasu.

Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Zanim zaksięgowany zostanie zwrot pieniędzy, często upływa pewien czas.

Jeśli wykonałeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem {adres e-mail}.

Wyprzedaż przedmiotów

Zwrotowi podlegają wyłącznie produkty w cenie regularnej. Przedmioty objęte wyprzedażą nie podlegają zwrotowi.

Wymiany

Wymieniamy produkty tylko wtedy, gdy są wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz wymienić go na ten sam przedmiot, wyślij nam e-mail na adres: arttm.jolanta.gorniak@gmail.com  i wyślij swój przedmiot na adres: Art TM Sztuka Treningu Mentalnego Jolanta Górniak, Pyszczyn 27, 58-130 Żarów.

Prezenty

Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent przy zakupie i wysłaniu bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt podarunkowy o wartości zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu, bon upominkowy zostanie wysłany do Ciebie pocztą.

Jeśli przedmiot nie został oznaczony jako prezent przy zakupie lub osoba obdarowująca prezentem wysłała zamówienie do siebie, aby przekazać je później, wyślemy zwrot pieniędzy do dawcy prezentu, a on dowie się o Twoim zwrocie.

Dostawa i zwroty

Aby zwrócić produkt, należy go wysłać pocztą na adres: Art TM Sztuka Treningu Mentalnego Jolanta Górniak, Pyszczyn 27, 58-130 Żarów.

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki w przypadku zwrotu przedmiotu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt przesyłki zwrotnej zostanie odliczony od Twojego zwrotu.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, czas dotarcia wymienianego produktu do Ciebie może się różnić.

Jeśli zwracasz droższe produkty, możesz rozważyć skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub wykupienie ubezpieczenia przesyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwrócony przedmiot.

Potrzebuję pomocy?

Skontaktuj się z nami pod adresem {email}, jeśli masz pytania dotyczące zwrotów pieniędzy i zwrotów.